Skal du til New York i nærmeste fremtid, eller leker med tanken anbefaler jeg virkelig at dere lar Eric som har laget en fantastisk side om byen guide dere rundt.
Uansett formålet for turen, gir han deg fantastiske tips om det som rører seg.
I tillegg har du mulighet til å kjøpe alle mulige billetter til sportsarrangement, Broadway-musikaler, severdigheter, ja i grunnen det meste av hva byen har å tilby til en litt rimeligere penge.
Jeg oppdaget siden ved en tilfeldighet, og etter å tatt et dypdykk og lest, kan jeg bare si at nå frister det å ta turen til “The big Apple” enda mer.
Du finner web siden hans HER og Facebook siden HER
innlegget er ikke sponset – bare en observasjon
#reiseliv #reiseglede #reiselykke #newyork #storbyferie #usa #newyorktips
Jeg har aldri hatt lyst til å dra til USA. Rart, men sånn er det 😀 Men sikkert masse fint å se da 🙂
Flott anbefaling…men..skal ikke ut å reise på en stund…
Toini: Det er en flott by….. og det frister her… kanskje derfor jeg oppdaget denne siden…. fantastisk guide.
frodith: Det er en flott by. Men igjen en storby.. he,he. Fantastisk guide han har laget …. skulle ønsket vi hadde dette for hver krinkel og krog i verden:))
Takk for tips. Har aldri vært der, men skal ikke se bort i fra at det kan skje en gang…..
pensjonistgunna: Bare hyggelig. Fantastisk side… og byen er veldig kjekk… så en anbefaling.
https://tvskybox.com
5000 iptv ch – only 4 usd per month!
[email protected]
work on any devices like phones,tablets,smart tv,iptv set top-box..
ivan: hei Ivan. Hva er dette?
Ikke tenkt meg dit..ikke vært utenfor Norge på di siste åtte åra 🙂 Men viktig å finne ut litt på forhånd om man skal til en storby :))
annebe: absolutt. Det var en så grei og oversiktlig side:)) Og så er jo New York helt fantastisk:)
Mannen min og jeg har vært i USA 2 ganger. En gang i Chicago og en gang i San Jose i California. Siste gangen fløy vi over New York, og landet på New Yark flyplass. Drømmen min er å ta en uke i New York for det virker som en by med mye spennende opplevelser 🙂
Tusen takk for tipset 🙂
Ønsker deg en kjempefin og god natt <3 🙂
Purr, purr, fra Toril og kattene
Toril sin hverdag med musikken: Jeg bodde et år I USA I min ungdom…. har ikke vært tilbake etter…. så kunne veldig gjerne tenkt meg en tur igjen:))) Var I New York – men kun korte turer innom:))