Det skal godt gjøres å målbinde 10 snakkesalige damer, men det var det som var tilfelle i går. Vel, ikke hele kvelden da, men innimellom var det helt tyst, og det var når maten var blitt servert. Vi var nemlig og gjestet restauranten Kød Stavanger, som absolutt får full pott fra meg.
Vi stilte alle med godt humør, raushet – for det er slik vi er, men når dere i Kød Stavanger toppet det hele med utrolig herlig mat, god service og herlig atmosfære kan det nærmest ikke bli bedre.
Kød Stavanger ligger i Kongsbergbakken 3, veldig sentralt siden det er rett ved torget i Stavanger. Lokalene er innbydende og varme. Absolutt en plass jeg anbefaler hvis dere er i Stavanger.
Så var det menyen da. Vi hadde Klassisk meny som består av en liten snack, forrett, hovedrett og dessert.
Jeg legger ved noen bilder og håper dere liker de.
Hovedretten servert. Utrolig gode smaker:
Som du ser er Kød Stavanger plassert rett ved Torget i Stavanger i Kongsbergbakken 3.
Et lite stemningsbilde når vi kom inn.
Snack –
Forrett
Hovedrett:
Dessert:
… og litt godt i glasset:
Veldig godt beskrevet! Takk for at du også ble med på å gjorde kvelden så fin! Og tusen takk til Kød for fantastisk service og nydelige retter! Storkoste meg 🙂
Å takk snille deg. Og det var helt fantastisk:))))
👌🥰 Will be back!
Så lekker mat! Ser helt nydelig ut, så ikke rart dere ble målbundet! 🙂
Ja det var nydelig😀